Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 26.11.2018 09:06:01 

"U" Lord z Březenských revírů

Náš špringr Fill

FILL OD STROUPINSKÉHO POTOKA

ANGLICKÝ ŠPRINGRŠPANĚL

Fill se narodil 12.6.2006 a byl to pěkný cvalík. Tady mu je 8 týdnů a už je u svých nových páníčků. Mazlík.

 

  

 CO JE NOVÉHO 

15.2.2008 Nového teď dlouho nebylo nic, přes zimu trochu zahálíme, teda spíš panička má momentálně jiné povinnosti. Páníček taťka občas vezme Filla na nějaký ten hon, a tak alespoň sbíráme zkušenosti. Bohužel nám ale dělá potíže poslušnost, protože páníček nemá tak pevnou ruku.Asi se zase do toho budeme muset dát. Začali jsme skoro už jarním sestřihem, a to hlavně díky kamarádce Petře. Jak se vám líbím?

   

29.11.2007 se Fill zúčastnil honu v honitbě Devět skal a vedl si velice dobře. Držel se v leči, výborně hlásil a pravidelně se vracel k vůdci.

Je to šikulka .

18.11.2007 ve fotogalerii si můžete prohlédnout pejsky a zimní Vysočinu. Zde je malá ochutnávka.

  

3. a 10. 11. 2007 se Fill účastnil svých prvních honů. Hezky slídil a vracel se včas. Chce to ještě několik takových zkušeností, každá příležitost je dobrá. Bohužel honitby nebyly moc zazvěřené, a tak Fill nemohl prokázat všechny své dovednosti.

28.9.2007  máme to ! Fill udělal podzimky v Moravci a vedl si docela dobře. Bohužel hlásil za 2, tak to nakonec vyšlo na II. cenu, ale i tak je to mazlik. Důležitý totiž je, jak bude pracovat v praxi a to myslim je na dobré cestě. Mezi jeho úspěchy například zatím patří dohledávka a přinešení kačeny z vysokého porostu za tmy. O podzimkách více ve slolžce Zkoušky (vpravo nahoře).

 

15.9.007 jsme se zúčastnili podzimních zkoušekv Měříně. Bohužel se Fillovi nepodařilo zazářit jako minulý týden, ale nic není ztraceno, určitě to zkusíme znovu. Jen si nedokážu vysvětlit propadák ze známky 4 na známku 0 ze stopy živé zvěře - podle mého názoru dost neopodstatněné, ale nemá cenu to rozmazávat.

8.9.2007 Fill složil zkoušky vloh loveckých slídičů v Netíně. A rozhodně to nebyla žádná ostuda!  I. cena a 2. místo to  potvrzují. Více ve složce Zkoušky (vpravo nahoře).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 


Pilně trénujeme - jak se dá, kdy se dá i s čím se dá. Snad se stihneme připravit na zkoušky, které na podzim plánujeme.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 


 

29.4.2007 jsme se zúčastnili jarního svodu loveckých psů ve Světnově (OMS ČMMJ Žďár nad Sázavou). Hodnocení si můžete prohlédnout ve složce Zkoušky (vpravo nahoře). Moc jsem se líbil!

 

13.-15.4.2007 jsme strávili víkend na výcvikovém kurzu s Horys-lovem. Rozhodně to nebyl promarněný čas a zkušenosti získal nejen Fill, ale i panička. Fill se hodně naučil a panička zjistila, že i když to někdy vypadá beznadějně, nakonec se dílo podaří.

 

TOPlist